Multifunkční řešení CONTEX

MFP série (A1-A0++)

Multifunkční řešení CONTEX představuje možnost propojení skeneru s velkoformátovou tiskárnou(HP, Canon, Mutoh, Epson…) a vytvoření tak velkoformátového kopírovacího systému. MFP řešení je nabízeno ve dvou variantách:

MFP Repro

MFP Repro řešení se skládá z dodávky skeneru, dotykového skenovacího a kopírovacího SW Nextimage Repro, speciálního stojanu a  17“ dotykového panelu. V rámci tohoto řešení je možno ke skeneru připojit několik velkoformátových tiskáren, dodávaný SW podporuje standardní formáty včetně Multipage TIFF a JPG. Nainstalovaný ovládací SW na obslužném PC disponuje širokou paletou editačních nástrojů a pokročilých skenovacích a kopírovacích funkcí.

IQ Quatro - 44- MFP_2016

 MFP2GO

MFP2GO řešení se skládá z dodávky skeneru, dotykového kontroleru, speciálního stojanu a  10“ dotykového panelu. V rámci tohoto řešení je možno ke skeneru připojit buď jednu velkoformátovou tiskárnu. Dodávaný SW podporuje standardní formáty PDF, JPEG, TIFF a CALS. Dotykový kontroler má v sobě zakomponovaný SW se základními skenovacími a kopírovacími funkcemi.

 

 IQ Quatro - 44- MFP2GO_2016

 

 

Kontaktujte

Oddělení skenovacích technologií
Ing. Rostislav Cívela 596 938 986 rcivela@digis.cz
  596 938 987-kl.16  
  724 066 717