Knižní skenery A3

Knižní skenery A3

V segmentu A3 nabízíme skenery Scan Master 3 a Smart Shot. Oba modely jsou určeny k digitalizaci knih, časopisů a jiné dokumentace.

Scan Master 3 (skenovací plocha 432 x 300 mm) představuje jednoduchou konstrukci a zároveň poskytuje vysokou kvalitu za dostupnou cenu.A3 dokument je nasnímán za méně než 3s.Skener je vybavený manuální kolébkou pro knihy. Stačí jen otevřít víko skeneru s přítlačným sklem, umístit dokument na kolébku, zavřít víko a skenování se zahájí automaticky. Scan Master dosahuje optického rozlišení 600 dpi.

 ScanMaster 3

Smart Shot (skenovací plocha 420 x 297 mm)  představuje samoobslužný skener, který může být ideálním řešením pro veřejné instituce jako jsou čítárny knihoven, univerzit, apod. Tento model má v sobě integrované PC a dotykový panel. Bez nutnosti použití ostatních periférií tak máte možnost uložit naskenované rastry na USB klíč. Na dotykovém panelu se nabízí volby pro náhled či pro úsporu velikosti souboru je možno využít funkci automatického ořezu. Skener dosahuje optického rozlišení 300 dpi.