Knižní skenery A1

 

 

A1 segment je zastoupený modelem SCAN MASTER 1 (skenovací plocha 915 x 635 mm). Tento model je univerzálním nástrojem pro skenování historických knih, novin, map, výkresů a další dokumentace do rozměru A1.

LED osvětlení bez ultrafialového a infračerveného záření zaručí neškodné a rovnoměrné osvětlení. Jelikož je zdroj osvětlení umístěný uvnitř skenovací hlavy, je skener možno provozovat prakticky kdekoliv. Sluneční svit či stropní osvětlení nemají žádný vliv na skenovací proces.

Skener je vybaven přesnou motorickou knižní kolébkou, která umožňuje snímání dokumentů do tloušťky až 35 cm. A1 dokument je v barevném módu naskenován za 12 s( 600 dpi). SCAN MASTER 1 dosahuje optického rozlišení 1200 x 600 dpi.

Skener je možno dovybavit bohatým příslušenstvím jako je knižní kolébka pro dokumenty do tloušťky 50 cm, speciální držák knih pro poškozené vazby v úhlu 1200 či vakuový stůl pro dokumenty v roličkách.

SCAN MASTER 1 je možno rozšířit o robotický modul. Automatickým otáčením stránek bez zásahu lidské ruky je dosaženo významného nárůstu produktivity.ROBO SCAN 1 představuje jediný robotický skener na světě umožňující snímat dokumenty do formátu A1

 

 knižní skener A1