Novinky

Best new partner

15. 7. 2019

3.-5.7. 2019 se zástupci naší firmy zúčastnili partnerské konference pořádané výrobcem knižních skenerů Bookeye, společností Image Access.

Na této již tradiční akci, která se uskutečnila v prostorách malebného hotelu Golf hotel Vesper Sprockhovel bylo přítomno více než 60 distributorů z celého světa.

V rámci konference se dostalo naší společnosti významného ocenění, kdy jsme byli vyhlášeni „Best new partner“. Od roku 2017 jsme zákazníkům v České republice dodali více než 20 knižních skenerů. Toto ocenění nás velmi potěšilo a zároveň zavazuje k udržování nastavené, vysoké úrovně poskytovaných služeb.

 

Více...

Skenování knih

14. 5. 2019

Nově nabízíme službu skenování knih a jiných vázaných dokumentů - bez potřeby porušení vazby.

Naskenujeme např.:     

  • knihy,
  • katalogy a manuály,
  • diplomové práce,
  • kroniky,
  • vázané noviny a časopisy, atd.

 

Ke skenování je používán barevný knižní skener Image Access- Bookeye 4 V3 Kiosk disponující těmito parametry:

 

  • skenovací plocha 390 x 480 mm (A3+),
  • max. rozlišení 600 dpi,
  • max. tloušťka skenovaného dokumentu 10 cm,
  • knižní kolébka tvaru „V“ umožňující snímání dokumentů v šetrném úhlu 1200 anebo vodorovném úhlu 180
  • výstupní formáty: Vícestránkový PDF(PDF/A) a TIFF, JPEG, JPEG 2000, PNG, BMP, atd.

 

Cena:

Cena za č/b stranu:  3,50 Kč bez DPH*

Cena za barevnou stranu: 5,50 Kč bez DPH*

* Výše uvedené ceny platí pro skenování knihy v dobrém stavu a při rozlišení 300 dpi.Výsledná cena se může lišit v závislosti na kvalitě zpracovávané knihy a na dodatečných požadavcích zákazníka. Při větších množstvích je možné snížení ceny.

Pozn.: Zápis dat je možný na flashdisk, externí disk či CD/DVD

Více...

18. celostátní archivní konference

3. 5. 2019

Zástupci naší společnosti  se zúčastnili 18. celostátní archivní konference, která se uskutečnila 23.4. - 25.4. 2019 v prostorách Parkhotelu  v Plzni. Účastníci konference  měli možnost se seznámit s samoobslužným A3 knižním skenerem Bookeye 4 V3 Kiosk a A0 stolním skenerem SMA vhodným pro digitalizaci archivní mapové či výkresové dokumentace. V případě zájmu dozvědět se více o specializovaných skenerech, navštivte prosím webovou stránku www.velkoformatove-skenery.cz

 

Více...

Podpora komunikace na protokolu HTTPS

26. 3. 2019

Společnost DIGIS, spol. s r.o. pro podporu komunikace na protokolu HTTPS nasadila na svoje aplikace nový SSL certifikát GeoTrust – True BusinessID EV.

Více...

Informace ke změnám souvisejícím s vydáváním dat katastru nemovitostí z ČÚZK

17. 1. 2019

Počínaje dnem 1.1.2019 došlo v důsledku nařízení GDPR ke změně způsobu vydávání dat katastru nemovitostí z ČÚZK.

Chceme Vás ujistit, že pracujeme na úpravách našich aplikací, abychom důsledky této změny minimalizovali.

Uživatele aplikace GIS AMEServer budeme včas kontaktovat s bližšími informacemi.

Více...

Konference Archivy, knihovny a muzea v digitálním světě 2018

6. 12. 2018

 

Zástupci naší společnosti spolu s výrobcem skenerů Image Access se účastnili 19. ročníku konference Archivy, knihovny a muzea v digitálním světě 2018, která se uskutečnila 28.-29.11. v prostorách Národního archivu v Praze. Účastníkům konference byl prezentován samoobslužný A3 knižní skener Bookeye 4 V3 Kiosk a A0 grafický skener WideTEK 36 ART. Tento skener sloužící k archivaci a reprodukci uměleckých děl (obrazy s rámem, olejové a akrylové malby, atd.) byl tak premiérově představen české a slovenské odborné veřejnosti. V případě, že budete mít zájem se více dozvědět o specializovaných skenerech, navštivte prosím webovou stránku www.velkoformatove-skenery.cz

Více...

Celosvětové setkání distributorů velkoformátových skenerů CONTEX

27. 9. 2018

Zástupci naší společnosti se zúčastnili celosvětového setkání distributorů velkoformátových skenerů CONTEX, které se uskutečnilo 17.9.2018 v Kodani.

V rámci několika přednášek byli účastnící seznámeni s aktuálním portfóliem skenerů a rovněž byla nastíněna podoba nových modelů, na které se mohou zákazníci těšit již na počátku roku 2019.

Hlavní "hvězdou" dne byl A0++ skener HD Ultra X 6090, největší a nejrychlejší  průchodový velkoformátový skener na světě.

Více...

Konference Knihovny současnosti 2018

14. 9. 2018

Dne 11. - 13. 9. 2018 se naše společnost zúčastnila konference Knihovny současnosti 2018, která proběhla v prostorách Univerzity Palackého v Olomouci. Naši kolegové zde demonstrovali funkcionality A3 knižního skeneru Bookeye 4 V3 Kiosk a prezentovali účastníkům nabídkové portfolio knižních skenerů od výrobců Image Access a SMA Electronic Document GmbH.

Více...

GIS Ostrava 2018

10. 4. 2018

Jako každým rokem jsme se finančně podíleli na propagaci firmy v rámci Sympozia GIS Ostrava 2018

GIS Ostrava 2018

Sympozium se konalo 21.3. - 23.3. 2018 s tématy GIS pro podporu bezpečnosti a krizového řízení v Nové aule - Kongresovém centru VŠB-TUO v Ostravě. V rámci sympozia se uskutečnil:

GISáček 2018

Konference GISáček, jako každoroční součást univerzitního života, je určená studentům vysokých škol, kteří zde mají možnost prezentovat výsledky svých odborných studentských prací. Jako každým rokem jsme projevili zájem o konferenci a využili tak příležitost navázat kontakty se studenty jako s potenciálními zaměstnanci ještě v době jejich studia a  ovlivnili témata jejich příštích samostatných prací, při jejichž řešení je možné si vyzkoušet spolupráci.

 

Těšíme se na další spolupráci a další ročník Sympozia!

 

Více...